YDS

SINAV HER YIL NİSAN VE EYLÜL AYLARINDA YAPILIR.

YDS DE ADAYLAR SINAV SIRASINDA ZAMANI ÇOK İYİ KULLANMALIDIRLAR. ÜST SEVİYEDE BAŞARI ALINAMAMASININ EN BÜYÜK SEBEBİ SORULARIN 150 DAKİKALIK SÜREÇTE TAMAMLANAMAMASINDAN KAYNAKLANMAKTADIR. BUNA MANİ OLMAK İÇİN ÖNCEKİ SINAVLARA AİT SORULARIN ÇÖZÜLMESİ GEREKMEKTEDİR. BU HEM YDS SORU MANTIĞINI KAVRAMANIZA HEMDE ZAMANIN DOĞRU KULLANIMINI ÖĞRENMENİZE KATKIDA BULUNACAKTIR.

YDS DEVLET KURUMLARI VE PEK ÇOK ÜNİVESİTE TARAFINDAN KABUL EDİLMEKTEDİR.

YDS SONUCU SINAV TARİHİNDEN İTİBAREN 2 YIL SÜRE İLE GEÇERLİDİR.

SEM DİL OKULU YDS PROGRAMINDA olarak değişen sınav ile ilgili detaylı ilgi verilerek adayların karşılaşacakları soru tipleri, dilbilgisi ve kelime yapıları ile kullanım alanları üzerindedurulur. programda öncelikli olarak adayın yabancı dil hakimiyeti kazanması hedeflenir.

Eğitim programımızın temel amacı öğrencilerimizin YDS DE başarılı olması için gerekli bilgi, sınav stratejisi ve pratiğini kazanarak mümkün olan en kısa sürede en yüksek notu alabilmelerini sağlamaktır. Bu sebeple, sınav hazırlık programımız sınav içeriğine yönelik eğitimlerin yanında sınav teknik ve taktikleri ile sınav pratiğine yönelik çalışmalarıkapsar.

 

YDS DE 150 SAATLİK VE 75 SAATLİK GRUPLARIMIZ VARDIR.  YAPILACAK SEVİYE TESPİT SINAVIYLA EN UYGUN GRUBA YERLEŞTİRİLİRSİNİZ.

  • Uzman kadro
  • Güçlü dökümantasyon
  • Verimli dersler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir