FORGOT YOUR DETAILS?

Genel İngilizce

Başlangıç, Orta ve İleri düzeyler olmak üzere toplam 6 kurdan oluşur ve genel amaçlı İngilizce öğrenmek isteyenlere yöneliktir. Bu kursla günlük hayatta kullanılan İngilizceyi öğrenebilirsiniz. Tüm düzeylerde İngilizce dilbilgisini sınıflarda arkadaşlarınızla pratik yaparak, öğretmeninizin hazırladığı aktivitelere katılarak öğrenebilirsiniz. Programımız sadece gramer ağırlıklı olmayıp, dilin bütün özellikleri ile konuşarak, dinleyerek ve okuyarak bir bütün halinde ve aktivitelerle öğrenileceği prensibi üzerine kurulmuştur.

SEVİYE TANIMLARI

A1 (BEGINNER): GENEL İNGİLİZCENİN İLK SEVİYESİDİR. BU BAŞLANGIÇ SEVİYESİNDE EĞİTİM, ÖĞRENCİYİ İNGİLİZCEYE ALIŞTIRMA AŞAMASI GİBİ GÖRÜLEBİLİR. ALFABEYLE VE İNGİLİZCE CÜMLE YAPISIYLA ÖĞRENCİ TANIŞTIRILIR. İNGİLİZCE DÜŞÜNMESİNİ AŞILAMAK AMAÇLANIR. BU SEVİYE OLDUKÇA ÖNEMLİDİR. ÇÜNKÜ DİLİN TEMELİ BU SEVİYEDE ALINIR.

Alanında uzman eğitmen kadromuzla İngilizceyle tanıştığınız bu ilk seviyede olabildiğince takviye yaparak dil becerilerinizi geliştirmeyi amaçlıyoruz.

A2 (ELEMENTARY): Kelime hazinenizi geliştirmek için kelime çalışmalarıyla dinlemelerle ve konuşma aktiviteleriyle eğitim desteklenir. Ayrıca artık telaffuz da önemli olduğu için konuşma aktivitelerinizde yabancı eğitmenle çalışmalarınızı sürdürürsünüz. Bir Türk bir yabancı eğitmen ile çalıştığınız için artık daha çok İngilizce konuşmanız gerekecektir. Bu anlamda ikinci seviyeden itibaren konuşmanız yoğun biçimde desteklenmiş olur, öğrendiğiniz dil bilgisi kurallarını pratiğe dökme şansı bulmuş olursunuz.

B1 (PRE INTERMEDIATE): Orta seviye artık yeterli seviyede İngilizce bildiğinizi gösteren bir seviyedir. Yine yabancı ve Türk olmak üzere iki eğitmen ile çalışılır. Böylece dil becerileriniz daha üst seviyeye çıkarmak amaçlanır. Birçok iş yeri İngilizce için en az orta seviyede olmanızı bekler bu yüzden bu seviyeye kadar ulaşmanız kariyeriniz açısından da oldukça önemlidir. Ayrıca YDS gibi akademik sınavlar için istenen en az orta seviyede İngilizce bilgisidir. Bu yüzden orta seviyeyi kaliteli bir eğitimle tamamlamanız gerekir. Bu seviyeyi bitirdiğinizde kolayca İngilizce bir gazeteyi okuyabilir, bir film izleyebilirsiniz. Bir yabancıyla rahatlıkla anlaşabilecek kadar İngilizce becerisine sahip olmuş olursunuz.

B2 (INTERMEDIATE): Somut ve soyut konulardaki zor metinlerin içeriğini ve kendi alanınızdaki tartışmaları anlayabilir, sıradan bir sohbette anadilinde konuşan
birisi ile fazla zorluk çekmeden akıcı bir şekilde konuşup anlaşabilirsiniz. Geniş bir konu yelpazesinde net ve detaylı bir şekilde fikrinizi dile getirebilir, farklı seçeneklerin avantaj ve dezavantajlarını sıralayabilirsiniz.

C1 (UPPER INTERMEDIATE): İleri seviyede eğitmen öğrenciyi olabildiğince sistemli konuşmaya ve yazmaya alıştırmaya çalışır. Çünkü bu seviye sonrasında öğrenci TOEFL, IELTS gibi

akademik sınavlara katılabilir. Bu yüzden öğrencinin İngilizce olarak yazması ve konuşabilmesi için ek bilgiler verilir. Öğrencimiz bu seviyede ana derslerinin yanında ekstra aktivitelerle desteklenir, sınıf eğitiminin haricinde de dil becerilerini kullanabilmesi amaçlanır. Öğrenci bu seviyeyi tamamladığında akademik anlamda oldukça kolay şekilde İngilizce olarak sunum yapabilir, akademik bir kompozisyon yazabilir. Kariyer açısından da oldukça yüksek pozisyonlarda tercih edilir. Çünkü bu seviye de olan öğrenci artık İngilizceyi hem dil bilgisi hem konuşma anlamında çok iyi derecede biliyor olur. Anadili İngilizce olan eğitmenler ile yoğun şekilde öğrendiklerinizi pratiğe çevirmeniz amaçlanır.

C2 (ADVANCED): Bu seviyeyi tamamladığınız takdirde dile tamamen hakim olacaksınız, diyalog kurmakta veya İngilizce olarak yazmada herhangi bir zorlukla karşılaşmayacaksınız. Bu eğitim programında akademik olarak da bilginiz yeterli olacağından TOEFL, IELTS gibi akademik programlara rahatlıkla katılabileceksiniz. Kelime ve dil bilginiz üst seviyede olacaktır ve ana dili İngilizce olan biriyle rahatlıkla kendi ana diliniz gibi iletişim kurabileceksiniz.

 

  • Uzman kadro
  • Güçlü dökümantasyon
  • Verimli dersler

21 Yıllık Güçlü Tecrübe

Dil öğrenebileceğiniz en doğru adres ! Eşi olmayan eğitim sistemiyle başarı garantisi veren tek dil okulu "Sem Dil Okulları" dır. Eğlenirken öğreneceksiniz.

ÜST