Almanca Eş Birleşimi

Almanca eş birleşimi : HALEN TÜRKİYE DE OLAN VE ALMANYA DA YAŞAYAN BİRİYLE EVLENDİKTEN SONRA ALMANYA DA İKAMET ETMEK İSTEYEN VATANDAŞLARIMIZ A1 DÜZEYİNDE ALMANCA BİLGİSİNE SAHİP OLMAK ZORUNDADIRLAR.

Almanya’da 180 saatlik ek bir kursa daha tabi tutulacaksınız. Türkiye’de ne kadar iyi, düzgün ve kaliteli gramere dayanan Almanca eğitimini alanında uzman öğretmenlerden alırsanız oradaki ek Almanca derslerinde o kadar rahat edeceksiniz.

A1 Sınavı’nı kazanmak için Almanca’yı sadece bilmek önemli değildir, yeterli de değildir. Bu sınavın içeriğini ve teknik yönlerini, soru cevap sistemlerini bilmek de önemlidir. Bir çok vatandaşımız Almanca’yı bilmelerine rağmen bu sınavda başarısız olmuştur. Bu sınav ile birlikte derslerimizde, size Aile Birleşimi sürecinde karşılaşacağınız tüm bürokratik problem ve sorunlarda hocalarımız sizlerin yanınızda birer danışman olarak destek olacaklardır. Size derslerimizde Almanya’da kültürel-sosyal

hayatınızda ve iş hayatınızda karşılaşabileceğiniz tüm sorunların üstesinden nasıl geleceğinizi; aile içi yaşamda oradaki diğer ülkelerin vatandaşları ile kuracağınız ilişkilerde nasıl bir yol izleyip, nasıl kolayca adapte olacağınız sem dil okulu Almanca kurslarında anlatılacaktır.

Almanca sınavı dört bölümden oluşur;

1- DİNLEME: Bu bölümde size konuşmalar, anonslar, telesekretere bırakılan mesajlar dinletilir ve dinlediğiniz konularla ilgili sorular sorulur.

2- OKUMA: Bu bölümde size okuma parçaları verilir ve okuduğunuz konularla ilgili sorular sorulur.

3- YAZMA: Bu bölümde herhangi bir yere başvurabilmek için gerekli olan bir form verilerek bu formu doldurmanız istenir. Ayrıca sizden bir mail ya da mektup yazmanız istenir.

4- KONUŞMA: Bu bölümde kendinizi tanıtmanız gerekir. Ayrıca Soru sorabilme, sorulan sorulara cevap verebilmeniz gerekmektedir.

Pek çok kişiyi doğrudan sınava hazırlayarak sınavı kazanmalarını ve Almanya’da dil açısından sıkıntı yaşamamalarını sağladık. Ders verdiğimiz herkes sınavı kazandı. Kazanan öğrencilerimiz referansımızdır.